موج
کدخبر : ۳۳۹۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339956

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری:

نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جریاناتی خزنده به دنبال کاهش اعتبار نظام در دیدگاه مردم است.

 به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری در دیدار سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان، ضمن تبیین شمایی از ساز و کار ارتقاء ضریب امنیت در کشور، ضرورت توجه ویژه به مولفه های امنیت را در افزایش رضایتمندی مردم مهم ارزیابی کرد.

وی، رسیدگی به مشکلات معیشتی را عاملی مهم در گستره خدمت به آحاد جامعه برشمرد و خاطرنشان کرد: تمام تمرکز و هدف اصلی نظام سلطه و ضد انقلاب، القاء ناتوانی و ناکارآمدی مسئولان نظام و حاکمیت است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سرمایه ملی، اعتماد و اعتبار عمومی است، ظرفیت کمیسیون امنیت ملی مجلس را در خدمت تامین کنندگان امنیت کشور دانست و تاکید کرد: جریاناتی خزنده به دنبال کاهش اعتبار نظام در دیدگاه مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری، با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور، مبانی و مولفه های هم گرایی و انسجام ملی را در این رابطه سازنده خواند.

نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر تجهیز و نوسازی اماکن با قدمت بالا در ناجا، ساخت اماکن جدید را بر اساس آمایش سرزمینی از مبانی کلیدی کاهش جرایم برشمرد.

وی با اشاره به برخی مولفه های جذب منابع انسانی در نیروهای مسلح و بویژه در نیروی انتظامی، اعتقاد و انگیزه را به عنوان ارکان اصلی و پروسه ای مهم در استخدام نیرو نام برد و توجه بیش از پیش به این مقوله را از مصادیق ارتقاء منزلت سازمانی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری در ادامه با اشاره به برخی جرایم فضای مجازی، لازمه کاهش جرایم فضای واقعی و حقیقی جامعه را توجه بیش از پیش به آسیب های فضای مجازی عنوان و روزآمدی و رصد فضای مجازی را در پیشگیری از جرایم، مهم ارزیابی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها