موج
کدخبر : ۳۳۹۷۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339717

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند با تأکید بر اینکه ادارات دولتی باید مصرف برق خود را مدیریت کنند، گفت: در صورت مشاهده مصرف بیش‌ازحد برق توسط ادارات دولتی برق آن‌ها قطع خواهد شد و باید از برق اضطراری استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با اشاره به قطعی‌های برق رخ‌داده در شبکه توزیع برق استان کرمانشاه گفت: از امروز در شهر کرمانشاه قطعی برق نخواهیم داشت و تلاش بر این است که مشکل بقیه نقاط استان نیز در اوایل هفته آینده رفع شود.

بازوند با اشاره به افزایش مصرف روزانه برق به دلیل گرمای شدید این روزها در کشور و استان اظهار داشت: مصرف روزانه برق افزایش چشم‌گیری پیداکرده است که این امر در روزهای گذشته منجر به قطعی برق در برخی از نقاط شد.

وی افزود: بابت قطعی‌های رخ‌داده در شبکه توزیع برق استان از مردم کرمانشاه عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم در این ایام با کمترین مشکل روبه‌رو شده باشند.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه اکنون سهمیه برق مصرفی روزانه در استان کرمانشاه ۳۸۰ مگاوات است، گفت: با رایزنی‌های انجام‌شده به‌منظور تاًمین برق موردنیاز مردم روزانه ۳۰ تا ۴۰ مگاوات به سهمیه استان اضافه شد.

وی عنوان کرد: همچنین درصورتی‌که بازهم با افزایش مصرف مردم روبه‌رو شویم به‌جای قطع کردن برق مصرفی منازل مردم، برق ادارات به‌صورت دوره‌ای قطع می‌شود.

وی ادامه داد: مدیر شرکت توزیع برق استان کرمانشاه نسبت به اتمام روند قطعی برق متعهد شده است و در صورت تکرار این موضوع برخورد خواهد شد.

استاندار کرمانشاه توضیح داد: عملکرد مدیریت شرکت توزیع برق استان کرمانشاه تاکنون بسیار مطلوب بوده است بااین‌حال ملاک برای ماندن مدیران جلب رضایت مردم است.

آیا این خبر مفید بود؟