موج
کدخبر : ۳۳۹۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339645

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از ممنوع شدن ورود افراد فاقد ماسک به ادارات گازرسانی در اصفهان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در جلسه ستاد مدیریت بحران شرکت گاز اصفهان بیان داشت: بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی، و در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درحال حاضراستفاده از ماسک، از بدو ورود به اداره، در تمامی ساعات کار بویژه در جلسات برای تمامی مدیران و کارکنان و همچنین مراجعان ادارات گازرسانی سطح استان الزامی است و از همه مراجعین به شرکت درخواست داریم همکاری لازم را با این مهم داشته باشند.

وی افزود: مسئولان ادارات و واحدهای وابسته و تابعه مکلف شدند ضمن راهنمایی مراجعان در خصوص رعایت کامل نکات سه گانه بهداشتی از ورود کسانی که فاقد ماسک هستند خودداری کنند.

این مقام مسئول اظهار داشت: کارکنانی که برای ایاب و ذهاب خود به ادارات ازسرویس های عمومی ادارات اعم از؛ اتوبوس، مینی بوس، ون و خودرو های سواری ماموریتی استفاده می کنند حتما می بایست ماسک داشته باشند و درصورت عدم رعایت این مهم از ورود آنها به سرویس های حمل و نقل جلوگیری خواهد شد. ضمن اینکه گندزدایی تمامی خودروها قبل از سوار شدن افراد الزامی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ضمن تاکید به حفظ آرامش خاطر و استرس های عصبی در شرایط کنونی جامعه در جهت افزایش سطح ایمنی بدن، گفت: افراد با مشاهده علائم مشکوک ویروس کرونا نظیر؛ تب، سرفه؛ ضعف، بدن درد از مراجعه به محل کار خودداری نموده وجهت اطلاع از سلامت یا وجود ویروس کرونا به مراکز درمانی مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها