موج
کدخبر : ۳۳۹۵۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339545

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد در کارگروه ساماندهی اتباع ومهاجرین خارجی شهرستان یزد بر تشکیل کانون ساماندهی اتباع محله توسط فرمانداری یزد تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا جدیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد در کارگروه ساماندهی اتباع ومهاجرین خارجی شهرستان یزد با دستور کار ساماندهی اتباع خارجی در محله گنبد سبز با حضور مسئولین مربوطه و حضور معتمدین محلی(محله گنبد سبز) جلسه کمیته اجتماعی کارگروه ساماندهی اتباع  ومهاجرین خارجی شهرستان یزد با دستور کار سامانداهی اتباع خارجی در محله گنبد سبز در سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد.

در ابتدای  این جلسه علیرضا جدیدی به تشریح تشکیل کانون ساماندهی اتباع خارجی در محلات با حضور معتمدین، ائمه جماعات، پایگاه‌های بسیج، نمایندگان فرمانداری، شورای اسلامی شهر، اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی، کانون فرهنگی مساجد، دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی، سازمان‌های مردم نهاد محله، دفاتر بازآفرینی شهری، مراکز نیکوکاری کمیته امداد و... در صورت فعال بودن در محله اشاره وخواستار بررسی و شناسایی اتباع مجاز و غیرمجاز ساکن در محله و نیز مالکین منازل با همکاری متصدیان معاملات املاک منطقه و ارسال مشخصات به فرمانداری توسط کانون ساماندهی اتباع محله شد.

گفتنی است: حاضر در جلسه ضمن استقبال از فلوچارت تهیه شده توسط فرمانداری شهرستان یزد برای تشکیل کانون ساماندهی اتباع  محله اعلام همکاری کردند.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ شد که بنگاه‌های املاک  مجاز در منطقه گنبدسبز ملزم به تکمیل فرم‌های تهیه شده مرتبط با نظارت بر منع سکونت اتباع غیرمجاز برای اخذ تعهدات لازم می‌باشند همچنین  شهرداری، شورای اسلامی شهر یزد، معتمدین محله گنبدسبز در خصوص تشکیل جلسه کمیته اجتماعی ساماندهی اتباع برای استفاده از تسهیلات بازآفرینی و پیش‌بینی یکسری مشوق‌های بازدارنده مبنی بر بازسازی منازل صاحب‌خانه‌هایی که ملک خود را به اتباع اجاره داه‌اندبررسی و اعلام‌نظرنماینداز اهم آنها بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها