موج
کدخبر : ۳۳۷۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337811

در مرحله پنجم ابلاغ اختصاص اعتبارات؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از محل صندوق توسعه ملی 126 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان هرمزگان ابلاغ شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در مرحله پنجم ابلاغ اختصاص اعتبارات موضوع قانون "حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی" 126 میلیارد تومان تسهیلات به استان هرمزگان ابلاغ شده است.

هادی ابراهیمی افزود: در 4 مرحله قبلی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، بیش از 408 میلیارد تومان به استان اختصاص داده شده است که از این مبلغ تاکنون 344 میلیارد تومان به 2 هزار و 551 طرح با پیش بینی اشتغالزایی 8 هزار و 695 نفر  پرداخت شده است.

وی اظهارداشت: این تسهیلات به طرحهای اشتغالزا در مناطق روستایی و عشایری و بر اساس رسته های اولویت دار  با هدف اشتغال پایدار در این مناطق پرداخت می شود.

یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید، توسعه اشتغال پایدار در روستاها است و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی به عنوان یکی از طرحهای دولت در سال ۹۶ به اجرا درآمده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها