موج
کدخبر : ۳۳۷۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337607

مدیر مخابرات منطقه کردستان؛

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به میزان رضایتمندی مشتریان مخابرات در خصوص استفاده از سرویس ADSL گفت: میزان مصرف اینترنت کردستانی ها افزایشی معادل 114 درصد داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت عصر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه ها با اعلام اینکه امروزه اینترنت ابعاد زندگی فردی و جمعی انسان‌ها را تحت تاثیر قرار داده است، اظهار داشت: با فراهم ساختن شرایط لازم توسط مخابرات منطقه، مشتریان مخابراتی برای انجام امورات و رفع نیازهای ارتباطی و مخابراتی خود به راحتی از این بستر بهره می‌گیرند.  

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح برنامه‌ها و پروژه‌های انجام شده برای تقویت و توسعه زیرساخت‌های سرویس  ADSL در استان خاطر نشان ساخت: با اقدامات صورت گرفته در این خصوص شاهد ارائه اینترنت با کیفیت به مشتریان هستیم که آمارهای موجود نشان دهنده میزان رضایت مشتریان از ADSL مخابرات است.

وی با اشاره به اینکه میزان حجم مصرفی اینترنت روزانه در هفته، تا نیمه اول تیر ماه سال‌جاری 100.3 ترابایت است، اضافه کرد: این رقم در مدت مشابه سال قبل 46.8 ترابایت بوده است که رشد 114 درصدی (بیش از 2 برابر رشد) این شاخص را مشخص می ‌کند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه تسهیل‌گری برای دستیابی مشتریان به محصولات و سرویس‌های مخابراتی از وظایف مخابرات منطقه است، تصریح کرد: برای تحقق این مهم در سه ماهه اول سال جاری، اجرای پروژه iprrliz ، نصب و راه‌اندازی 10 دستگاه سوییچ و افزایش ظرفیت سامانه BRAS صورت گرفته است.

حکمت بیان داشت: میزان حجم مصرفی اینترنت روزانه در سه ماهه اول سال جاری به دلیل استفاده دانش‌آموزان از اینترنت برای بهره‌گیری از آموزش‌های آنلاین و مجازی به 120 ترابایت رسید.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: درحال حاضر تعداد 108 هزار و 927 مشترک، ADSL 2655  مشترک FTTH و 621 مشترک VDSL از بستر دیتای مخابرات استفاده می‌کنند.

حکمت در پایان همدلی و یاری همکاران در راستای اجرای پروژه‌های زیرساختی برای توسعه، ارتقاء و بهبود کیفیت شبکه در استان را ستودنی دانست و خواستار تداوم این همراهی و همفکری شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها