موج
کدخبر : ۳۳۷۵۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337515

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از تحقق گازرسانی ایمن و پایدار در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در مراسم تودیع و معارفه معاون مهندسی و اجرای طرح ها و رئیس خدمات فنی مهندسی شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به روند مثبت گازرسانی در استان گفت: هدف ما، حفظ گازرسانی پایدار و ایمن است.

وی با تاکید بر همدلی و داشتن تعهد در کار بیان داشت: خوشبختانه کارکنان معاونت مهندسی این شرکت از دانش فنی و تخصص خوبی برخوردار هستند.

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: شرکت گاز استان اصفهان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان گاز طبیعی در سطح کشور به شمار می رود و در حال حاضر 110 شهر و 1060 روستای استان، در مجموع بیش از یک میلیون و 870 مشترک از نعمت گاز برخوردار هستند .

وی گفت: ارائه خدمات مبتنی برکیفیت در این شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است و برای مجموعه ای که صاحب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر وزارت نفت در سطح تندیس است و در مسیر تعالی حرکت می کند، توجه به کیفیت خدمات در همه بخش ها اعم از؛ بازاریابی، طراحی و نقشه کشی، اجرای پروژه ها، فنی، نظارت ها، بازرسی ها، ترمیم ترانشه ها، امور پیمان ها، کالا و ... اجتناب ناپذیر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر کار تیمی، مدیریت دانش و انتقال تجربیات به یکدیگر افزود: رمز اصلی و مقدم موفقیت یک تیم، داشتن صداقت، گذشت و یکرنگی است، دانش و تخصص کارکنان زمانی نتیجه مطلوب دارد که بر پایه اصول اخلاقی باشد.

علوی، با بیان اینکه معاونت مهندسی و اجرای طرح ها جایگاه استراتژیک و راهبردی در این مجموعه دارد، افزود: کارکنان این بخش باید از نظر چابکی و مسئولیت پذیری در صدر باشند و دانش فنی خود را مطابق با تکنولوژی و دانش های نوین همواره بروز رسانی نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها