موج
کدخبر : ۳۳۷۳۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337379

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 87 هزار لیتر گازوئیل قاچاق طی 48 ساعت گذشته در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار  غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان میناب در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی و به منظور مقابله جدیدی با سوداگران اقتصادی ، طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان سوخت به مدت 48 ساعت در این شهرستان اجرا کردند.

وی افزود : در اجرای این طرح ضربتی ماموران با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و کنترل لحظه ای محور های مواصلاتی  فرعی و اصلی شهرستان موفق شدند طی سه عملیات جداگانه 3 دستگاه کامیون حامل قاچاق سوخت را توقیف و در بازرسی از آنها جمعا 87 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط نمایند.

فرمانده انتظامی هرمزگان  اظهار داشت : در این طرح3 نفر از عاملان قاچاق سوخت و فراورده های نفتی دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش سوخت های قاچاق کشف شده در این طرح  را برابر نظر کارشناسان 4 میلیارد و 350 میلیون ریال عنوان و خاطر نشان کرد : طرح برخورد با قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر و با قوت ادامه دارد و نیروی انتظامی قاطعانه و برابرقانون با هر گونه فعالیت مجرمانه برخورد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها