موج
کدخبر : ۳۳۷۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337189

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از افتتاح دو هزار و 323 طرح بهزیستی همزمان با هفته بهزیستی در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مرضیه فرشاد در جمع اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سال تأسیس سازمان بهزیستی با شعار بهزیستی در گام دوم شفافیت، تحول خدمت، ارتقا سلامت اجتماعی در خانواده بیان کرد: همزمان با آغاز هفته بهزیستی دو هزار و ۳۲۳ طرح بهزیستی در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی، اجتماعی در استان اصفهان افتتاح می شود.

وی گفت: طرح های بهزیستی با اعتباری بالغ بر ۸۲۰ میلیارد ریال بخش دولتی و دو هزار و ۹۱۹ میلیارد ریال اعتبار خیران و بخش خصوصی در استان افتتاح می شود.

این مقام مسئول افزود: افتتاح3 مرکز اقامتی میان مدت( کمپ) ، 2 ککلینیک مددکاری ، یک مرکز موبایل سنتر، ۱۳ مرکز مشاوره و 2 مهد کودک و خیریه در استان اصفهان در هفته بهزیستی در استان اصفهان افتتاح می‌شود.

فرشاد بیان کرد: همچنین با افتتاح مسکن مددجویان به مناسبت هفته بهزیستی ۵۵ خانواده عضو بهزیستی استان اصفهان صاحب مسکن می‌شوند.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: دو هزار و ۲۴۵ طرح اشتغال شامل اشتغالزایی برای مددجویان و معلولان و حمایت کارفرمایان از دیگر طرح های افتتاح شده بهزیستی در استان اصفهان می باشد.

مناسب سازی 60 درصد معابر جهت معلولان در اصفهان

مرضیه فرشاد اظهار داشت: با کمک شهرداری ۶۰ درصد معابر و اماکن درشهر اصفهان جهت تسهیل در رفت و آمد معلولان مناسب سازی و هم سطح سازی شده است.

وی با اشاره به انجام مناسب سازی‌ها در سطح کلانشهر اصفهان افزود: این مناسب سازی ها شامل پیاده روها ، پل هل ، جدول سازی ، ساختمان‌های در اختیار شهرداری، بوستان‌ها، ورزشگاه ها و ... است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: امیدواریم با همکاری مسئولین ۴۰ درصد دیگر ساختمان‌ها و فضا‌های باقی مانده با اولویت معابر اصلی و نزدیک به تقاطع‌ها در کوتاه‌ترین زمان برای معلولان، جانبازان و همچنین ناتوانان و کم توان جسمی و حرکتی مناسب سازی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها