موج
کدخبر : ۳۳۶۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336936

آیت الله سعیدی:

امام جمعه قم گفت: آموزش‌های دوران خدمت سربازی باید متناسب با نیاز‌های کشور و جامعه باشد تا در راستای توسعه و عمران و ابادانی کشور و در راه خیر و نیکی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار مشاور فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیرووهای مسلح با وی، اظهار کرد: مهارت آموزی بسیار کار مناسبی است و ریشه قرانی دارد و اینکه وقت انسان‌های نباید ضایعع گردد ریشه قرانی این موضوع است.

امام جمعه قم افزود: در قبال وقت انسان‌ها باید مسئولیت پذیر بود و این جوان ها که سرباز هستند بایستی در این مدت به صورت اثربخش مهارت فراگیرند که این گام بسیار موثری است.

نماینده ولی فقیه در قم خاطرنشان کرد: توجه به استعداد وعلاقه اشخاص و در نظر گرفتن ویژگی‌های فردی سربازان و حق انتخاب از جمله ضرورت‌های اجرای این طرح است.

وی افزود:تربیت این افراد دخیره خوبی برای به کارگیری افراد ماهر در آینده سازمان‌ها و تشکیلات مختلف است.

آیت الله سعیدی ادامه داد:کشور باید به سمتی برود که دستگاه‌های اجرایی، نظامی و انتظامی به مهارت‌های مختلفی که در این دوران توسط  سربازان آموخته شده به صورت برجسته نگاه کنند.

امام جمعه قم  افزود:بازار کار و اشتعال باید صورت گیرد و باتوجه به مهارت ها و به دور از مدرک گرایی افراد به دستگاه‌ها معرفی شوند.

وی اخلاص ،دلسوزی و بصیرت را از جمله ویژگی‌های کار برای خدا دانست و افزود: این سه محورکلید موفقیت در امور است و باید با بصیرت به سمتی برویم که دشمنان از کمبودهای موجود سو استفاده نکنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها