موج
کدخبر : ۳۳۶۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336642

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان از هم افزایی و مشارکت بیشتر این نهاد انقلابی با مجمع خیرین استان کردستان در راستای رسالت ذاتی خود خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدرسول شیخی‌زاده بعداز ظهر امروز دوشنبه درنشست با مجمع خیرین استان کردستان اظهار داشت: اولین رسالت کمیته امداد شناسایی خانواده‌های ضعیف و نیازمند در سطح جامعه است و هم‌اکنون در سطح استان72 هزار خانوار نیازمند شناسایی و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از نیازمندان از طریق کمیته امداد و همچنین مؤسسات خیریه نیز تحت پوشش هستند به دنبال این هستیم که باهم افزایی و همکاری کمیته امداد و مجمع خیرین در جهت ارائه خدمات مشترک به این افراد کمک کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان یادآور شد: این کار نیازمند تدوین یک تفاهم‌نامه مشترک بین کمیته امداد و مجمع خیرین و مؤسسات زیرمجموعه است که در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه سه بحث اشتغال، مسکن و ازدواج جزو دغدغه‌ها و مسائل مهم نیازمندان است تلاش می‌شود، از طریق هم‌افزایی با مجمع خیرین در جهت رفع این مشکلات اساسی نیازمندان گام‌های خوبی برداشته شود.

شیخی‌زاده گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد در حال حاضر در 29 سرفصل کاری، حدود 120 نوع خدمت در بخش‌های مختلف دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد:  کمیته امداد استان از هر نوع پیشنهاد، ایده و هم‌فکری که در جهت ارائه خدمت بهتر به نیازمندان کمک کند استقبال کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها