موج
کدخبر : ۳۳۶۴۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336480

ولی اسماعیلی:

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های اجرایی مربوطه با برنامه ریزی و هماهنگی دقیق برای تکمیل و بهره برداری به موقع از پروژه‌های مشارکتی بنیاد علوی تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس در نشست با مسئولان بنیاد علوی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی مربوطه با برنامه ریزی و هماهنگی دقیق برای تکمیل و بهره برداری به موقع از پروژه‌های مشارکتی بنیاد علوی تلاش کنند.

نائب رئیس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات راه در استان اردبیل افزود: یکی از مسائل و مشکلات مهم و اساسی استان اردبیل و به ویژه شهرستان گرمی که یکی از شهرهای محروم کشور شناخته می‌شود در حوزه راه و محورهای مواصلاتی است که باید مورد توجه نهادهای مربوطه قرار گیرد.

اسماعیلی خواستار حل مشکلات شهرستان گرمی شد و تصریح کرد: همچنین یکی از دیگر موضوعات حائز اهمیت در منطقه محروم و مرزی شهرستان گرمی اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های سدهای معیشتی است که به عنوان امری ضروری باید بنیاد علوی اعتبارات لازم به آن‌ها را اختصاص نماید.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی از انجام مطالعات برای حل معضلات منطقه خبر داد و بیان کرد: مطالعاتی در گذشته برای اجرای سدهای معیشتی انجام گرفته که با اجرایی شدن مشکلات زیادی را در منطقه کاهش می‌دهد.

وی با بیان اینکه بنیاد علوی اعتبارات خوبی به شهرستان گرمی اختصاص داده است ادامه داد: امسال بنیاد علوی اختصاص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار و ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه سرمایه‌ای مشارکت به اجرای پروژه‌های ضروری و محرومیت زدایی را متعهد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها