موج
کدخبر : ۳۳۵۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335861

طی 8 ماهه گذشته انجام شد؛

مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای از شناسایی و توقیف 50 عدد ادوات برداشت آب و پساب در 8ماهه گذشت در امتداد مسیر زاینده رود خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، احمدرضا صادقی به اقدامات شاخص انجام شده در حفظ و حراست رودخانه زاینده رود پرداخت و گفت: در هشت ماه گذشته بیش از 50 عدد ادوات برداشت آب و پساب از رودخانه زاینده رود شناسایی و توقیف شد و با صورتجلسه به حراست انبار سد رودشتین تحویل داده شد.

وی افزود: همچنین از آبان ماه گذشته تاکنون بیش از 30 عدد ادوات تخلیه نخاله در جهت حفظ و حراست از رودخانه زاینده رود شناسایی و ضبط شده است.

این مقام مسئول به آمار تفکیک شده تخلفات در تخلیه نخاله هم اشاره ای کرد و افزود: بیشترین موارد شناسایی شده در تخلیه نخاله به مناطق شرق استان اصفهان اختصاص دارد و پس از آن شهرستان فلاورجان و در مقیاس محدودتر در منطقه مبارکه و لنجان این تخلف انجام شده است.

مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت:  بیشترین تخلف ادوات برداشت آب و پساب هم مربوط به مناطق شرق استان اصفهان است و  شهرستان های مبارکه و لنجان و فلاورجان در جایگاه های بعدی این تخلف قرار دارند.

صادقی ضمن قدردانی از همکاری انتظامی استان اصفهان در شناسایی و توقیف ادوات غیرمجاز در بستر رودخانه زاینده رود، تصریح کرد: از آنجا که برداشت آب و پساب از رودخانه زاینده رود و تخلیه نخاله حکم قضائی دارد و همچنین تخلیه نخاله و پسماند با بهداشت و سلامت جامعه پیوند مستقیم دارد لازم است افراد از این اقدام جلوگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها