موج
کدخبر : ۳۳۵۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335560

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز:

سید مجید موسوی در نشست با مقابات قضایی در هفته قوه قضاییه گفت: تلاش ها و اقدامات دادگستری البرز در جلوگیری از تخریب اراضی و کشاورزی و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز بسیار ارزنده بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، موسوی با اشاره به اینکه امر مدیریت امور اراضی استان البرز در راستای حفاظت از اراضی کشاورزی و همچنین برخورد قاطع با متخلفان تخریب اراضی ضروری است، گفت: مجموعه سازمان جهادکشاورزی البرز تعاملات و ارتباطات خود با دستگاه قضا در استان را بیشتر از گذشته خواهد کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: اراضی کشاورزی استان البرز با توجه به ارزش افزوده بسیار بالا ، نزدیکی به پایتخت و توریستی بودن این منطقه مورد هجمه و تخریب عده ای سودجو قرار می گیرد و برای مقابله با آنها می طلبد که ارتباط نزدیک و همکاری های تنگاتنگ و مستمری بین سیستم قضایی استان و جهاد کشاورزی ایجاد شود تا بتوانیم دست افراد سودجو به این عرصه های خدادادی را کوتاه کنیم.

وی بیان کرد: در کنار این برخورد های قضایی، با تعامل جهاد کشاورزی استان البرز و دستگاه قضایی علاوه برهمکاری با افراد، موسسات و شرکت ها در جهت ایجاد واحدهای فعال و تولید کننده، به منظور توسعه اشتغال و رفع موانع تولید نیز حمایت می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها