موج
کدخبر : ۳۳۵۴۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335413

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم:

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم گفت: زمان و مکان برای مسئولان جهت خدمت رسانی به مردم معنا و مفهومی ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمدتقی نقد علی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر دریازدهمین مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان گفت: برای خدمت کردن یک مسئول ساعت و زمان معنایی ندارد.

وی مسئولان را از گفتن سخنان تکراری در جلسات مدیریتی  نهی کرد و افزود: یک مسئول جهادی باید اعمالش نیز جهادی باشد، خدمت به مردم زمان و وقت ندارد و خدمت به مردم شهرستان عمل صالحی برای مسئولان محسوب می شود.

حجت الاسلام نقدعلی عمل خالصانه را از بهترین کارها برشمرد و اظهار کرد: امروزه خدمت به مردم نیازمند اعمال جهادی و انقلابی است و از مهمترین اصلاح امور مملکت ده مورد است که اساسی ترین آنها سیستم بانکداری و سیستم مالیاتی و بحث مسکن است.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اوضاعی که امروز به آن مبتلا هستیم از ریل گذاری مدیریت غلط هفت ساله است وزمان بسیاری در برمی گیرد که به راه صحیح بازگشت کنیم.

وی حضور مسئولان و مدیران  در بین مردم را از  ضرورت ها برشمرد و ادامه داد: به فرموده علی ابن ابیطالب (ع) حق الناس و حقوق مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و ارگان هایی که بیشتر با این مساله سرو کاردارند در این امر دقت بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام نقد علی از انتخاب خود در کمیسیون آب و کشاورزی اطلاع داد و افزود: امیدواریم بتوانیم در بحث آب استان مشکلات را مرتفع کنیم.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی از دیدار خود با رییس سازمان برنامه و بودجه محمدباقرنوبخت خبرداد و تصریح کرد: با هماهنگی فرماندار شهرستان 14 اولویت شهرستان با رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح و قرار بر پیگیری شد.

وی از مراجعات عمومی مردم سخن گفت و اظهار کرد: بیشترین مشکلات مراجعه در زمان اخیر از طرف بیمه اجتماعی و شهرداری بوده است که به رسیدگی های لازم نیاز دارد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس یازدهم در پایان ابراز کرد: امیدواریم رضایت مردم که رضایت خداوند در آن است را کسب کنیم و با همدلی و همراهی مسئولان در امر خدمت رسانی موفق باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها