موج
کدخبر : ۳۳۵۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335409

امام‌جمعه خمینی شهر:

امام‌جمعه خمینی شهر اظهار کرد: ملت ایران با مردم آمریکا دشمنی ندارند و مرگ‌بر آمریکا مخالفت با تفکر لیبرالیسم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله موسوی در جلسه شورای اداری در جمع مسئوولان شهرستان خمینی شهر گفت:ملت شریف ایران  با مردم آمریکا دشمنی ندارد و مرگ بر آمریکا مخالفت با تفکر غربی و اروپایی و لیبرالی است.

وی اظهار داشت:امیرالمومنین(ع) توده مردم را به دودسته تقسیم می کند و از خدمتگزاران می خواهد که آنها بیشتر از مردم و خواست های آنها حمایت کنند.

این استاد حوزه با بیان اینکه ایجاد یاس وناامیدی از گناهان کبیره است، ادامه داد: خدمت خالصانه به مردم از برترین و بزرگترین عبادات است.

وی ابراز کرد: امروز نیروهای مومن که در شهرستان گرد هم آمده اند وظیفه دارند که بهترین خدمات را به مردم شهرستان ارائه کنند.

آیت الله موسوی رعایت حقوق شهروندی را در اولویت کار مسئولان قرار داد و افزود: امروزه در جهان حقوق مردم دنیا زیر پا گذاشته می شود و آمریکای مستکبر نیز حقوق مردمش را زیر پا گذاشته و این ناشی از تفکر لیبرالیسم غربی است.

وی تاکید کرد: ملت شریف ایران با مردم آمریکا دشمنی ندارد و مرگ بر آمریکا مخالفت با تفکر غربی و اروپایی و لیبرالی است.

امام‌جمعه خمینی شهر در پایان با گرامیداشت یاد شهدای هفت تیر و آیت الله بهشتی از مسئولان در خواست کرد: رفتارهای عملی شهید بهشتی در همه امور باید سرلوحه کار مسئولان و خادمان به مردم قرار گیرد.

امام جمعه خمینی شهر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها