موج
کدخبر : ۳۳۵۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335118

همزمان با دهه کرامت؛

مسئوول کانون خادمیاران رضوی خمینی شهر از برگزاری برنامه های دهه کرامت با حضور خادمان آستان قدس رضوی و پخت نان متبرک به نمک امام رضا(ع) در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

سید محمد باقر محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت و ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) کانون خادمیاران  آستان قدس در خمینی شهر اقدام به پخت و توزیع نان رایگان همرا با نمک متبرک آستان قدس رضوی کرده است.

وی اضافه کرد:همچنین این کانون مسابقه در سایه خورشید، مسابقه رنگ آمیزی رضوی و نامه ای به امام رضا(ع) و مسابقه حل جدول همراه با جایزه را نیز برای کودکان و نوجوانان در نظر دارد.

محمدی با اشاره به این موضوع که ۱۳ تیر تولد حضرت امام رضا (علیه السلام) است ودر دهه کرامت قرار داریم، افزود: خانواده هایی که در این دهه صاحب فرزند دختر شده و فرزندشان را نجمه یا تکتم یا معصومه نام نهند و یا صاحب فرزند پسر شده و اورا رضا نامگذاری نمایند هدیه ای از طرف کانون خادمیاران آستان قدس در شهرستان خمینی شهر دریافت خواهندکرد.

مسئوول کانون خادمیاران رضوی خمینی شهر با توجه به اینکه دهه کرامت دهه جشن و شادی معصومین است و از اهمیت والایی برخوردار است، بیان داشت: بیعت با شهدای انقلاب و نظام اسلامی گلزار شهدای امامزاده سید محمد را از برنامه های مهم کانون است.

محمدباقر محمدی گفت: همچنین همزمان با دهه کرامت مراسم جشنی با رعایت پروتکل های بهداشتی در دارالقرآن اهلبیت (ع)خمینی شهر همراه با  تقدیر از خانواده مدافع سلامت شهید سعید حقیقی و خادمیاران نمونه  تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها