موج
کدخبر : ۳۳۵۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335015

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول 29 هزار متر در ساحل یکی از روستاهای شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سردارحسین دهکی فرمانده مرزبانی هرمزگان  گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با همکاری مرزبانان  بندرعباس روز گذشته با استفاده از منابع اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل خور مجدر  این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کرده اند.

سردار دهکی  افزود: براساس این گزارش بلافاصله طرح برخورد با متخلفان در این روستا به مرحله اجراء در آمده و چندین اکیپ از گشت هایی دریایی و خودرویی برای جستجو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و پس از 12 ساعت جستجو در محل با هوشیاری موفق شدند انشعاب های لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان ادامه داد: قاچاقچیان این خطوط لوله ها را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و شناورهای متخلف انتقال می دادند.

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: مرزداران با هوشیاری موفق شدند 8 رشته لوله به طول 3 هزار متر و یک رشته لوله به طول 5 هزار متر، جمعا 29 هزار متر لوله انتقال سوخت را با بیرون کشیدن از زیر ماسه ها، منهدم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها