موج
کدخبر : ۳۳۴۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334970

ولی اسماعیلی:

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: طی جلسات برگزار شده با وزیر ورزش و جوانان و رایزنی‌های انجام یافته عملیات عمرانی ورزشگاه ۳۰۰۰ نفری گرمی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ولی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طی جلسات برگزار شده با وزیر ورزش و جوانان و رایزنی‌های انجام یافته عملیات عمرانی ورزشگاه ۳۰۰۰ نفری گرمی آغاز می‌شود.

وی افزود: اخذ ۲ میلیارد تومان سهم کل استان اردبیل برای کمک به هیات‌های ورزشی که بُرش شهرستانی آن برای گرمی توسط مدیرکل مربوطه انجام خواهد گرفت.

اسماعیلی تصریح کرد: سهم ورزش استان اردبیل از محل درصد مالیات بر ارزش افزوده بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای سال ۹۹ برنامه‌ریزی شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین تامین اعتبارات لازم برای توسعه و گسترش حوزه ورزش در شهرستان‌های گرمی و انگوت مغان نیز در دستور کار قرار گرفته است به طوری که اعتبار برای بازسازی زمین فوتبال بخش انگوت اختصاص می‌یابد.

وی اظهار کرد: با قول مساعد وزیر ورزش و جوانان یک مینی بوس برای جا به جایی هیات‌های ورزشی به منطقه اعطا خواهد شد و در کنار این موضوع تکمیل و افتتاح سالن ورزشی روستای انی بخش مرکزی نیز در دستور کار نهادهای مربوطه قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها