موج
کدخبر : ۳۳۴۴۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334459

عضو هیات رئیسه هیات کاراته استان قم مطرح کرد؛

عضو هیات رئیسه هیات کاراته استان قم گفت: جامعه کاراته استان نسبت به انتخابات و مجمع کاراته قم منتقد و معترض است. این انتخابات مانند انتخابات هیات گذشته مهندسی‌شده بود و نفراتی که خودشان می‌خواستند، با حضور آن‌ها برگزارشده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید علی خلیلی ، از پیشکسوتان کاراته قم و عضو هیات رییسه هیات کاراته استان در نشست خبری، با اشاره به اینکه اوضاع‌واحوال کاراته قم نابسامان است، اظهار کرد: کاراته استان قم در سال‌های گذشته دچار آسیب‌های متعددی شده است که برای حل آن‌ها در مرحله اول باید این مشکلات بیان شوند.

وی گفت: آماده‌ایم در این نشست اعلام کنیم که جای پیشکسوتان و افتخارآفرینان کاراته قم در آن مجمع خالی بوده است تا شخصی برای کاراته انتخاب شود که دلسوز این رشته ورزشی باشد.

خلیلی ادامه داد: چون مخالفت خود را با این روش انتخابات و همچنین رویکرد هیات کاراته استان اعلام کرده‌ایم ما را در این مجمع انتخاباتی دعوت نکردند. دعوت نکردن پیشکسوتانی همچون بنده که سال‌ها در این رشته فعالیت کرده و دعوت از کسانی که امتیاز کمتری برای حضور در مجمع را داشته‌اند نشان از مهندسی بودن این انتخابات می‌دانم.

وی تاکید کرد: ما معتقد هستیم که مجمع انتخاباتی کاراته قم غیرقانونی بوده و طبق نامه ارسال‌شده از وزارت ورزش باطل است و معتقدیم که این مجمع، انتخابات نبود بلکه انتصاب بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها