موج
کدخبر : ۳۳۴۲۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334231

مدرس حوزه علمیه گفت: برای مقابله با توطئه فرهنگی دشمنان علیه دین و ارزش‌ها با بهره‌گیری از فضای مجازی و ابزارهای نوین رسانه‌ای به هوشیاری جوانان نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام علی طالبی مدرس حوزه علمیه در مراسم عزاداری امام صادق(ع) که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، افزود: امام جعفر صادق (ع) نقش بی‌بدیلی در ماندگاری و استواری دین مبین اسلام داشت.

وی ادامه داد: مکتب اسلام و تشیع مدیون تلاش‌های آن امام همام (ع) است و باید در هر فرصتی مبلغان دینی و نهادهای فرهنگی نسبت به نشر اهداف و سیره امام صادق (ع) به مردم به خصوص نوجوانان و جوانان اقدام کنند.

این مدرس حوزه علمیه اظهار کرد: امروز به برکت اقدام‌های امام ششم شیعیان، شاهد تحول و پویایی در مکتب حیاتبخش اسلام عزیز و مذهب شیعه هستیم و باید این ارزش همواره تعالی یابد .

طالبی همچنین به توطئه فرهنگی دشمنان علیه دین و ارزش‌ها با بهره‌گیری از فضای مجازی و ابزارهای نوین رسانه‌ای اشاره کرد و هوشیاری جوانان و خانواده‌ها را خواستار شد.

وی تاکید کرد: باید با توسل و تمسک به دین و اطاعت از فرامین قرآن و پیروی از ائمه معصومین(ع) برای شکست دادن توطئه‌های فرهنگی استکبارجهانی مبارزه کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها