موج
کدخبر : ۳۳۴۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334040

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در سواحل دریای عمان وزش بادهای سطحی جنوب شرقی و افزایش ابرناکی پیش بینی می شود و با توجه به این شرایط، رشد ابر و احتمال رخداد رگبار پراکنده باران در منطقه بشاگرد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: پدیده ی ساعات صبح تا ظهر در مناطق ساحلی، مه رقیق صبحگاهی و غبار محلی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شرایط دریا در محدوده سواحل استان مساعد پیش بینی می شود و در مناطق غربی جزیره لاوان وزش بادهای شمال غربی سبب مواج شدن این مناطق خواهد شد.

عارفی با بیان اینکه توصیه می شود شناورهای سبک از ترددهای دریایی به سمت مناطق غربی جزیره لاوان خودداری کنند، عنوان کرد: در سواحل دریای عمان وزش بادهای سطحی جنوب شرقی و افزایش ابرناکی پیش بینی می شود  و با توجه به این شرایط، رشد ابر و احتمال رخداد رگبار پراکنده باران در منطقه بشاگرد دور از انتظار نخواهد بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان اضافه کرد: از لحاظ دمایی، ضمن ماندگاری هوای نسبتا گرم در مناطق غربی استان،تا روز جمعه در برخی نقاط استان کاهش 1 تا 2 درجه ای دما پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها