موج
کدخبر : ۳۳۳۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333435

سردار علیرضا مرزبانی:

فرمانده مرزبانی کردستان گفت: مبارزه با قاچاق کالا از مهمترین برنامه‌های مرزبانی است و این فرماندهی از تمام ظرفیت‌های موجود برای نا امن کردن منطقه برای قاچاقچیان کالا و ارز استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علیرضا مرزبانی ظهر امروز پنجشنبه اطاعت کامل از فرامین رهبر معظم انقلاب را از وظایف مهم نیروی انتظامی و مرزبانی اعلام کرد و اظهار داشت: تدابیر فرمانده معظم کل قوا نقشه راه ناجا است و رهنمودهای ایشان را فرمانی برای خود می‌دانیم.

 فرمانده مرزبانی کردستان از عزم جدی مرزبانان این فرماندهی برای مقابله با قاچاق کالا در مرزهای استان خبر داد و گفت: نظارت، بازرسی و کنترل مرزهای استان در این ارتباط تشدید خواهد شد.

وی افزود: مبارزه با قاچاق کالا از تاکیدات رهبر معظم انقلاب است و ایشان همواره بر مبارزه جدی با قاچاق کالا تاکید دارند و برای تحقق شعار سال 1399 مرزبانی نیز برخورد با قاچاقچیان را پررنگ تر از گذشته در دستور کار خود قرار داده و در این راستا اقدامات قابل توجهی را به سرانجام رسانده است.

فرمانده مرزبانی کردستان با اشاره به آسیب‌های قاچاق کالا بر روی اقتصاد کشور اضافه کرد: این پدیده از مهمترین عوامل بر هم زننده امنیت اقتصادی کشور بوده که منجر به بروز ناامنی اقتصادی می‌شود.

سردار مرزبانی با هشدار به قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی در مرزهای استان، یادآور شد: مبارزه با قاچاق کالا از مهمترین برنامه‌های مرزبانی است و این فرماندهی از تمام ظرفیت‌های موجود برای نا امن کردن منطقه برای قاچاقچیان کالا و ارز استفاده خواهد کرد.

فرمانده مرزبانی کردستان تاکید کرد: تمرکز بر باندها و شبکه های کلان قاچاق کالا، کشف محموله های قاچاق و دستگیری قاچاقچیان بطور ویژه در دستور کار مرزبانی استان قرار دارد.

سردار مرزبانی با اشاره به اینکه در راستای مقابله با قاچاق کالا در استان باید همکاری و تعامل سازمان های مختلف با مرزبانی بیشتر شود، گفت: باید راهکاری اندیشیده شده تا با قاچاق به صورت ریشه‌ای برخورد شود و این می‌طلبد که همه مسوولان و سازمان‌ها با عزمی راسخ و تلاشی مضاعف در این زمینه حرکت کنند.

فرمانده مرزبانی کردستان در پایان به نقش مهم مرزنشینان در برقراری امنیت و آرامش در نوار مرزی اشاره کرد و افزود: مرزبانی تمام موفقیت‌های خود را مدیون همکاری مردم و مرزنشینان می‌داند و از هیچ تلاشی برای آسایش آنان دریغ نمی‌کند البته انتظار داریم ساکنان مناطق مرزی نیز فعالیت‌های اقتصادی خود را در چارچوب قانون انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها