موج
کدخبر : ۳۳۳۳۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333357

یونس ژائله عنوان کرد:

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از فاز جدید سرمایه گذاری در شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، یونس ژائله رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در بازدید از واحدهای مختلف شرکت بر فعالیت دانش بنیان گفت: ما نباید طبق روال قبلی دولتی پیش برویم زیرا اثبات شده  که  این نوع عملکردها نتیجه مثبتی نداشته و نخواهد داشت زیرا که ما باید یک الگوی موفق و قابل استناد برای کل کشور باشیم.

وی ادامه داد: همچنان که قبلا از حذف سموم در داخل مزارع و باغات شرکت جهت تولید محصولات سالم و پاک تاکید شد و نهایتا نتیجه مثبتی حاصل گردید که در این خصوص نیز معتقدم بدون آزمایشات علمی اقدام تولیدی انجام ندهیم

 رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بیان کرد: در کشت و صنعت مغان نیز علاوه بر سرمایه گذاری و اشتغال  هر واحدی که عملکرد و بهره وری قابل قبولی داشته باشد طرح تشویقی دو برابر حقوق برای کل پرسنل آن واحد در نظر گرفته می شود.

ژائله بیان کرد: با تداوم سرمایه گذاری در کشت و صنعت مغان خرید 30 دستگاه کامیون باری، 50 دستگاه تراکتور و ادوات پشت بند، راه اندازی صنایع چوب، خرید 40 هزار راس گوسفند و راه اندازی سایت گوسفنداری، راه اندازی کارخانه پنیرسنتی پاستوریزه گوسفندی، راه اندازی سه خط تولید جدید در کارخانه قند مغان 1- خمیرمایه 2- الکل 3- اسید سیتریک، کنسروسازی، پرورش انواع پرندگان اعم از بوقلمون، غاز، تولید سوسیس و کالباس و خطوط بسته بندی محصولات، اخذ مجوز برای احداث کارگاه سم سازی، کاشت باغ انار، انجیر، شاه توت، خشک کن انگور، پرورش ماهی، ساخت  آزمایشگاهای علمی، تخصصی و کیفی پیشرفته، کارگاه موتور شویی ماشین آلات و... در شرف انجام و خرید می باشد. همچنین دستگاهای روغنکشی زیتون و سورتینگ میوه نیز وارد شرکت شده و در حال نصب و راه اندازی می باشند.

 رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در پایان افزود: ما در کشت و صنعت مغان مشکل نرم افزاری داریم به همین جهت دستور نصب نرم افزار فنی برای کل مجموعه شرکت داده شده است که جهت سهولت کل کارها و پیشروی علمی و بِروز برای کشت و صنعت مغان لازم و ضروری است و قطعا مثمر ثمر خواهد بود.

 خبرنگار جمشید کریمی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها