موج
کدخبر : ۳۳۲۷۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332723

نادر فلاحی:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل برای توسعه مسیرهای گردشگری اردبیل هزینه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ظهر امروز در نشست با برخی سرمایه گذاری طرح گردشگری در اردبیل اظهار داشت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل 50 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مسیرهای گردشگری استان اردبیل اختصاص یافته است که در این حوزه هزینه خواهد شد.

وی افزود: بهسازی و توسعه مسیرهای پروژه‌ها، طرح‌ها و مجموعه‌های مربوط به حوزه گردشگری در مناطق مختلف سطح استان اردبیل زمینه‌ساز تسهیل سرمایه‌گذاری در منطقه است.

فلاحی تصریح کرد: راهکاررونق صنعت گردشگری   توسعه سرمایه‌گذاری بوده که توسعه مسیرهای گردشگری گامی در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و جذب گردشگران به این منطقه خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تعیین مسیرهای گردشگری هدف برای بهسازی و توسعه در شهرستان‌های مختلف استان خبر داد و بیان کرد: این پروژه‌ها برای دریافت تائید نهایی به استانداری اعلام و پس از تصمیم‌گیری نهایی اجرایی خواهد شد.

وی اولویت اجرای این پروژه‌ها را مناطق کمتر توسعه یافته در سطح استان دانست و اظهار کرد: این مهم در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری در این مناطق هدفگذاری شده است تا گامی در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته فراهم آید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها