موج
کدخبر : ۳۳۲۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332186

علی نیکزاد عنوان کرد:

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی دیگر از مسائل بسیار مهم، توسعه و چهارباند کردن جاده سرچم- اردبیل است، این پروژه قطعا باید تعریض شود تا مردم برای تردد دچار مشکل نشوند. این پروژه یکی از مطالبات به حق استان اردبیل است که وزیر راه و شهرسازی وعده دادند که این پروژه به سرعت عملیاتی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در نشست اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل با وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی دیگر از مسائل بسیار مهم، توسعه و چهارباند کردن جاده سرچم- اردبیل است، این پروژه قطعا باید تعریض شود تا مردم برای تردد دچار مشکل نشوند. این پروژه یکی از مطالبات به حق استان اردبیل است که وزیر راه و شهرسازی وعده دادند که این پروژه به سرعت عملیاتی خواهد شد.

 وی ادامه داد:  بخشی از مطالبات به حق مردم استان اردبیل در حوزه راه از جمله راه آهن اردبیل-میانه است که خوشبختانه دولت قول داده است که تا پایان دولت دوازدهم راه آهن اردبیل را مورد بهره برداری قرار دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه استان اردبیل از نظر برخورداری از راه های روستایی در قیاس با دیگر استان ها بسیار عقب است و موضوع عملیاتی شدن فرودگاه اردبیل و پارس آباد و توسعه راه های اتصال دهنده مراکز شهرهای خلخال، کوثر، گرمی، بیله سوار و پارس آباد به مرکز استان بررسی شد و آقای اسلامی قول دادند که این پروژه ها را مد نظر قرار دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در هفته آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیر عامل بانک ملی و اعضای مجمع نمایندگان استان، بازدیدی میدانی از پروژه راه آهن اردبیل و راه های مواصلاتی استان صورت خواهد گرفت، امیدوارم این بازدید و جلسه موجب شود که مردم به آرزوی دیرینه خود یعنی اتصال به مرکز کشور با راه های مواصلاتی ایمن و افتتاح راه آهن اردبیل-میانه دست یابند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها