موج
کدخبر : ۳۳۲۰۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332055

امام جمعه خمینی شهر:

امام جمعه خمینی شهر گفت: امروز به برکت ولایت فقیه و وجود امام عصر در کشور اسلامی توسعه توازن وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله سید محمد موسوی اظهار کرد: در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی رحمت الله علیه قرار گرفته ایم ؛امامی که یک عارف و مجاهد خستگی ناپذیر بود و در مکتب سیاسی امام راحل، حکومت و ولایت جامعه متعلق به شخص امانتداری است که کارشناس و فقیه دین است.

وی در ادامه گفت: امروز به برکت ولایت فقیه و برخلاف توطئه های دشمن در کشور اسلامی به لطف امام زمان توسعه توازن وجود دارد اما کشورهایی که خود را ابر قدرت می نامند در برابر یک ویروس فشل و شکننده شده اند.

آیت الله موسوی تصریح کرد: یک مدیر موفق باید تجربه مدیریتی داشته باشد و حیا هم همراه آن باشد که فرماندار پیشین شهرستان آنها را دارا ست و در برخورد با مسائل و مشکلات شهرستان خصوصا بیماری کرونا به درستی تصمیم گیری کرد.

وی اضافه کرد: یک مدیر در نظام توحیدی باید امانتدار خوبی باشد و حافظ ارزش های نظام و انقلاب باشد.

این مقام مسئول از تلاش های فرماندار پیشین محمود مسلم زاده تقدیر و تشکر به عمل آورد و زحمت های خالصانه وی را قابل تقدیر خواند.

وی خطاب به فرماندار جدید علیرضا بصیری خطاب کرد: خمینی شهر دارای پتانسیل های فراوانی است و وجود امامزادگان این شهرستان از جمله آنها آستان امامزاده سید محمد خمینی شهر چراغ تابناک شهر خمینی شهر است.

امام جمعه خمینی شهر گفت:همچنین تقدیم 2300 شهید در سال های دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ، وجود حوزه های علمیه و دیگر پتانسیل های شهرستان از فضیلت های شهرستان است و باید توسعه در همه زمینه ها صورت پذیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها