موج
کدخبر : ۳۳۲۰۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332012

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس از پیشرفت ۴۵ درصدی تقاطع غیر هم سطح قدس، با آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این پروژه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرضا بهادر معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس، با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه از نیمه دوم سال گذشته شروع به کار کرده و اکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این تقاطع غیرهم‌سطح، افزود: حفاری و آرماتوربندی ستون‌های ضلع شرق نیز به اتمام رسیده و بزودی کار بتن‌ریزی این قسمت نیز آغاز می‌شود.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه طراحی این پروژه به شکلی است که مسیر رفت و برگشتی شرق و غرب را تسهیل می‌کند، خاطرنشان کرد: تقاطع غیرهم‌سطح قدس به دلیل وجود کانال بزرگ دفع آبهای سطحی(خور)، در واقع به شکل دو دستگاه پل روگذر طراحی شده و در حال اجرا است.

بهادر گفت: اعتبار این پروژه حدود ۲۷۰ میلیارد ریال بوده و طبق برنامه زمانبندی مشخص، در حال پیشرفت است.
اضافه می‌شود، این پل روگذر در هر لاین هفت و نیم متر عرض داشته و از ابتدای رمپ تا انتهای آن، جمعا ۴۰۰ متر(هر پل ۲۰۰ متر) طول دارد.

در حال حاضر، چهار پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شامل تقاطع‌ قدس، مهرگان، نایبند و پیامبر اعظم(ص) در شهر بندرعباس مراحل اجرایی خود را طی می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها