موج
کدخبر : ۳۳۰۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330830

روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان با دریافت لوح سپاس از سوی استاندار کردستان ،به عنوان روابط عمومی برتر در سطح استان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار کردستان، معاونین استاندار، مدیران کل ادارات استانی و مسئولین روابط عمومی دستگاه‌ها و ارگان‌های استان کردستان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) استانداری کردستان برگزار شد.

 استاندار کردستان در این مراسم  با اهدا لوح تقدیر، از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان به عنوان روابط عمومی برتر در میان ادارات استان، قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش ، در این لوح تقدیر آمده است؛ بدون تردید روابط عمومی به عنوان عنصر اصلی در عرصه سیاست گذاری های کلان نظام و هدایت سازمان ها جایگاه ویژه ای دارد و از آنجاکه کارکردهایش به مشابه آیینه ی روشن هر دستگاه است، امروزه به رکن مهمی از ابراز عملکرد سازمان ها تبدیل شده است.

در بخش دیگری نیز چنین آمده است ؛روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را فرصت مغتنمی شمرده تا ضمن تبریک این روز،از تلاش های مستمر و تاثیرگذارتان به عنوان روابط عمومی برتر تقدیر و تشکر نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها