موج
کدخبر : ۳۳۰۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330685

مدیرعامل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از اجرایی شدن عملیات اورهال در پالایشگاه کرمانشاه خبر داد و گفت: با اجرای این اورهال ظرفیت پالایشگاه افزایش 25 درصدی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از افزایش ظرفیت پالایشگاه کرمانشاه با انجام عملیات اورهال خبر داد و ابراز داشت: بر اساس روال معمول هرسال قرار بود تعمیرات اساسی پالایشگاه کرمانشاه با استخدام 200 نفر نیروی پیمانکار، از 10 اردیبهشت‌ماه آغاز شود و 34 روز طول بکشد.

فرهاد کاویانی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به‌منظور جلوگیری از تراکم افراد و ورود نیروهای غیربومی به داخل پالایشگاه، تصمیم بر این شد که فقط دو قسمت از فعالیت‌های خیلی مهم تعمیرات اساسی که بیش از 50 درصد تعمیرات اساسی را شامل می‌شود، توسط نیروهای داخلی شرکت و مابقی تعمیرات اساسی که حساسیت کمتری دارد در سال آینده انجام شود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت کرمانشاه بابیان اینکه این تعمیرات از 15 اردیبهشت‌ماه آغاز شد، افزود: زمان در نظر گرفته‌شده برای اورهال پالایشگاه 25 روز است.

به گفته کاویانی، این اورهال برای بسیاری از بخش‌های اساسی پالایشگاه انجام خواهد شد و با این روند ظرفیت فعلی پالایشگاه تا 25 درصد افزایش می‌یابد.

وی ظرفیت کنونی تولید محصولات پالایشگاه را به‌طور میانگین روزانه 20 هزار بشکه انواع فرآورده‌های نفتی اعلام کرد و یادآور شد: این پالایشگاه شش فرآورده اصلی تولید می‌کند که شامل نفت سفید، گازوییل، نفت کوره، بنزین و دو نوع حلال‌ موردنیاز صنایع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها