موج
کدخبر : ۳۲۹۸۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329805

کریم زارع اعلام کرد:

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان ازعضویت رایگان مددجویان کمیته امداد در کتابخانه های عمومی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: براساس تفاهم نامه کمیته امداد و اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به مدت 3 سال عضویت مددجویان کمیته امداد اصفهان در کتابخانه های سراسر استان رایگان خواهد بود.

وی عضویت رایگان مددجویان کمیته امداد استان را از مهمترین خدمات ارائه شده به دنبال عقد این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت: علاوه بر این فراهم کردن امکان عضویت سراسری و استفاده از منابع موجود در کلیه کتابخانه های عمومی استان با عضویت در یکی از کتابخانه ها از دیگر خدمات چشمگیری است که به دنبال این تفاهم نامه به مددجویان عرضه خواهد شد.

کریم زارع در ادامه به سایر خدماتی که از مسیر این تفاهم نامه به جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان ارائه خواهد شد اشاره کرد و گفت: تهیه و تدارک تورهای بازدید از کتابخانه ها، برگزاری نشست های مشترک به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی و مشاوره اطلاعاتی در زمینه منابع موجود در کتابخانه‌ها از جمله مهمترین آنهاست.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان تلاش برای ارتقای سطح مطالعه مددجویان را هم راستا با سیاست های نظام فرهنگی کشور ارزیابی کرد و گفت: این مسئله باعث افزایش آگاهی، شناخت فرصت های جدید و افزایش مهارت های اجتماعی مددجویان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها