موج
کدخبر : ۳۲۹۳۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329320

طی 24 ساعت گذشته؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۱۲۳۰ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا استان، گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان، ۲ هزار و ۶۲۲ بیمار با تشخیص بیماری حاد تنفسی تاکنون در مراکز درمانی استان بستری شده اند، که دو هزار و ۳۴۳ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد هشت هزار و ۳۶۱ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۷۰۷۳ نفر نیز منفی اعلام شده است.

وی در ادامه افزود: آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۱۲۳۰ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۵۷ نفر در استان، شامل ۳۸ نفر از بندرعباس، ۱۳ نفر در میناب و ۶ نفر از حاجی آباد بودند که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده است.

فرشیدی عنوان کرد: از بین افراد مبتلا شده به ویروس کرونا تاکنون ۳۸۵ نفر پس از بهبودی، ترخیص شده‌‌اند، ۷۵۴ نفر تحت مراقبت خانگی هستند و ۲۶ نفر در مراکز تکمیل درمان (نقاهت‌گاه‌ها) مراحل درمانی را طی می‌کنند و هم اکنون ۳۴ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، گفت: طی روز اخیر یکی از بیماران کرونایی، آقای ۳۸ ساله در میناب با سابقه داشتن بیماری کلیوی تحت درمان با دیالیز و دیابت بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد و شمار فوتی ها بر اثر کرونا در هرمزگان نیز به ۳۰ نفر افزایش یافت.

وی در پایان افزود: بندرعباس با ۸۹۸ مورد، میناب با ۱۱۷ مورد، کیش با ۵۴ مورد، قشم با ۴۴ مورد، حاجی آباد با ۴۳ مورد، بندر لنگه با ۲۷ مورد، رودان با ۲۰ مورد، پارسیان با ۱۲ مورد، بندر خمیر ۷ مورد، بستک ۶ مورد و جاسک ۲ مورد توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها