موج
کدخبر : ۳۲۹۱۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329146

رئیس اداره اوقاف و امو خیریه شهرستان بادرود خبر داد:

رییس اداره اوقاف و امو خیریه بخش بادرود از توزیع 200 بسته معیشتی به ارزش 400 میلیون ریال بین نیازمندان همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حسن نرجسیان گفت: 200 بسته معیشتی به ارزش هر بسته دو میلیون ریال در قالب طرح ضیافت همدلی بین اقشار نیازمند شهرستان بادرود توزیع شد.

وی بیان کرد: در این طرح با مشارکت خیرین، هیئت امناء آستان امامزاده آقا علی عباس (ع)  تعداد 200 بسته معیشتی در اختیار اقشار آسیب‌پذیر جامعه قرار گرفت.

نرجسیان افزود: طرح ضیافت همدلی در راستای تهیه و توزیع بسته‌های غذایی برای نیازمندان با استفاده از ظرفیت خیران، مردم، موقوفات مرتبط، ادارات و نهاد‌ها همزمان با ماه مبارک رمضان در شرایط شیوع کرونا است و جامعه هدف این طرح در اولویت اول خانواده‌ها، بیماران و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا هستند.

رییس اداره اوقاف و امو خیریه بخش بادرود با بیان اینکه این طرح در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و برای کمک به نیازمندان، محرومین و اقشار آسیب پذیر در حال اجرا است گفت: هدف اصلی این طرح کمک به نیازمندان با ترویج روحیه انفاق، بخشش، نوع دوستی، مساوات  است تا به نیازمندان و محرومین خدمتی ارائه و اقدام به تهیه و توزیع سبد غذایی برای اهدا به نیازمندان کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها