موج
کدخبر : ۳۲۹۰۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329066

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد اعلام کرد:

دوره آموزشی مجازی با موضوع خبر نویسی ویژه مدیران روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی استان ها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد اعلام کرد: دوره آموزشی مجازی با موضوع خبر نویسی در بستر نرم افزار اسکایپ با حضور مدیران روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی استانها با تدریس صمد رفیعی مدیر روابط عمومی سازمان مرکزی برگزار شد.

در ادامه، شاهرخ رمضان نژاد رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به جمع مدیران روابط عمومی استانها پیوست و به ایراد سخن پرداخت.

شاهرخ رمضان نژاد دانش و سرمایه را از عوامل جهش تولید در بخش کشاورزی دانست و افزود: تغییر رویکرد در سازمان با بهره گیری از پتانسیل موجود و تدوین برنامه های عملیاتی در پنج محور منجر به اشتغال زایی و احراز هویت سازمان در بخش کشاورزی می گردد.

وی توسعه و گسترش تولید محصولات کشاورزی صادرات محور، تقویت جذب سرمایه های مردمی به کشاورزی، گسترش دانش و فن آوری های جدید در کشاورزی، توسعه مشاغل و کسب و کار های نوین در کشاورزی و توسعه فعالیت های اقلیم محور را از پنچ محور عملیاتی جهش تولید عنوان کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با تاکید بر دارایی سازمان به عنوان خزانه دانش اظهار داشت: در این دوره با تغییر رویکرد و نقش جدید سازمان و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندیها سبب تقویت و تحکیم جایگاه و ارتقای منزلت اجتماعی مهندسین در جامعه خواهد گردید که در این راستا روابط عمومی با انعکاس و گردش اطلاعات موجب سوق دادن جایگاه سازمان  می گردد.

رمضان نژاد مدیریت پسماندها و تبدیل شدن آن به ثروت،کاهش ضایعات، حمایت از کشاورزان در افزایش درآمد و ارتقاء بهر ه وری را از اهداف و اولویت های اساسی سازمان نظام مهندسی دانست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها