موج
کدخبر : ۳۲۸۵۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328537

مجتبی قهرمانی خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از ماموریت مشترک شیلات، دریابانی و سپاه برای مقابله با صید ترال غیر مجاز در آب های هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس در پی تأکید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، از صدور دستور قضایی به منظور توقیف شناورهای غیر مجاز صید ترال و مأموریت مشترک شیلات، دریابانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این خصوص خبر داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: پس از تأکیدات رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در خصوص لزوم بررسی موضوع صید ترال  و برخورد با متخلفان، از مدیرکل شیلات استان، فرمانده دریابانی و فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته شده است، نسبت به برخورد قانونی و جلوگیری از فعالیت شناورهای غیر مجاز، خصوصاً صید ترال در کل آب های استان هرمزگان اقدام کنند.

  دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس، خاطرنشان کرد: این دستور قضایی با توجه به لزوم حمایت از اشتغال و تولید در استان و در راستای تحقق منویات داهیانه مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به عنوان "جهش تولید" و همچنین به منظور نظارت بر حسن اجرای قانون و صیانت از حقوق عامه صادر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها