موج
کدخبر : ۳۲۸۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328500

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان:

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به توزیع مرحله دوم درسنامه‌های آموزشی دوره ابتدایی، از بهره گیری از درسنامه جهت دانش آموزانی که به اینترنت دسترسی ندارند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، یاسر نانکلی،  معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به بهره گیری از درسنامه جهت دانش آموزانی که به اینترنت دسترسی ندارند، گفت: بسته‌های آموزشی حوزه ابتدایی استان همدان در راستای توسعه آموزش‌های غیر حضوری و به منظور بهره مندی تمامی دانش آموزان از این آموزش‌ها در قالب درس نامه برای استفاده دانش آموزانی که به اینترنت، فضای مجازی و شبکه آموزش سیما دسترسی ندارند، تهیه شده است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان با بیان توزیع مرحله دوم درس نامه‌های آموزشی دوره ابتدایی در استان همدان برای مناطقی که به اینترنت دسترسی ندارند، عنوان کرد: در مرحله دوم بیش از ۴ هزار بسته آموزشی تهیه شده در استان همدان، برای دانش آموزان ارسال شد.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با خانواده شهدای والامقام حسنعلی محمدلو در همدان، محمد قاسم حاتمی در گل تپه و جابر شیرزادی در ملایر به صورت تلفنی گفتگو کرد، اظهار داشت: عزت و عظمت نظام اسلامی و امنیت و آسایش امروز جامعه را مدیون شهدای سرافراز هستیم.

گفتنی است شهید محمد لو از شهدای فرهنگی استان همدان بارها در دوران دفاع مقدس عازم مناطق عملیاتی شد و در نهایت در نهم اردیبهشت ماه سال ۶۵ بر اثر اصابت خمپاره دشمن در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.

شهید جابر شیرزادی از دیگر شهدای فرهنگی استان همدان نیز در بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۶۵ در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسید و جاوید الاثر شد.

معلم شهید محمد قاسم حاتمی نیز در دوران جوانی عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شد و در سوم خردادماه سال ۶۶ در منطقه عملیاتی بانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها