موج
کدخبر : ۳۲۸۰۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328072

رییس کل دادگستری یزد گفت: تمام تلاش مجموعه قضایی استان یزد بر رفع موانع تولید و اشتغال و دغدغه واحدهای تولیدی است

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رییس کل دادگستری یزد در آیین ابلاغ احکام انتصاب اعضای شورای حل اختلاف شماره ۳۶ و ۳۷  افزود: باید با اغتنام از حضور افراد صاحب نفوذ، خوشنام و شناخته شده در حوزه صنایع، معادن و بخش تولید، حل و فصل دعاوی و اختلافات بین شرکت‌ها و تولید کنندگان و مشکلات حوزه کارفرمایی و کارگری را با صلح و سازش و رضایت رفع کرد.

وی صلح و سازش را امری بسیار پسندیده و همراه با اجر در درگاه الهی ذکر کرد و یادآور شد: اصلاح ذات البین آن هم بین ۲ مجموعه تولیدی و یا بین کارگر و کارفرما که مستقیم و غیرمستقیم با مباحث تولید یا معیشتی افراد مرتبط می شود، قطعاً یک حرکت اثرگذار و ارزشمند است.

رییس کل دادگستری یزد گفت: در مجموعه شورای حل اختلاف صنایع و معادن افرادی با نفوذ کلام، با خلوص نیت و آشنا به امور مرتبط در مباحث کارفرمایی و کارگری حضور دارند که می توانند مسائل را قبل از ورود به سیستم قضایی و فرایند زمانبر و هزینه دار دادرسی، از طریق شورای حل اختلاف صلحی، حل و فصل  کنند.

دهشیری اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه قضایی استان یزد بر رفع موانع تولید و اشتغال و دغدغه واحدهای تولیدی است، چرا که رونق تولید می تواند منجر به جهش تولید توام با جهش کیفیت و شکوفایی اقتصادی و رفاه اجتماعی شود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها