موج
کدخبر : ۳۲۷۸۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327835

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان از ایجاد منابع درآمدی و ظرفیت سازی جدید در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهرام رئیسی با اشاره به ایجاد منابع درآمدی جدید گفت: سال گذشته بیش از 5 هزار و 300 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی در پروژه های شهری اصفهان سرمایه گذاری شد.

وی ادامه داد: این پروژه ها در حوزه های عمران و شهرسازی، حمل و نقل، خدمات عمومی، فرهنگی، تفریحی و رفاه اجتماعی است. 

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اصفهان گفت: در سال گذشته 31 موقعیت سرمایه گذاری پس از انجام مراحل بررسی تخصصی، فنی و اقتصادی، برای شناسایی سرمایه گذار بخش خصوصی به فراخوان گذاشته شد که از این تعداد 20 پروژه به مرحله نهایی انتخاب سرمایه گذار و انعقاد قرارداد انجامید. 

رئیسی با تاکید بر اینکه مراحل شناسایی سرمایه گذار برای سایر پروژه های شهرداری نیز در حال انجام است، افزود: در سال 98 حجم کلی سرمایه گذاری پروژه ها بیش از پنج هزار و 300 میلیارد ریال بود.

وی با بیان اینکه همچنین با توجه به سیاست های مدیریت شهری در خصوص جلب مشارکت و توسعه سرمایه گذاری برای مولدسازی و ارزش آفرینی اقتصادی دارایی های شهرداری، پروژه های مشارکتی در حوزه عمران و شهرسازی در سال 98 شامل بیش از 22 هزار و 700 مترمربع زمین و 175 هزار مترمربع زیربنا بوده است، تصریح کرد: این تعداد، چهار درصد متراژ زیربنای پروانه مکانیزه صادر شده در شهر اصفهان در سال 98 را شامل می شود.  

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اصفهان با بیان اینکه ظرفیت سازی و ایجاد منابع درآمدی جدید با تمرکز بر درآمدهای پایدار و همچنین جذب و پشتیبانی از سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در راستای اهداف توسعه شهری از جمله برنامه های این سازمان در سال 99 است، اظهار کرد: ارتقاء مشارکت شهروندان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در تمام حوزه های مدیریت شهری نظیر گردشگری، ورزشی، تفریحی، حمل و نقل، فناوری اطلاعات و ... از مهمترین اهداف و برنامه ها در سال جاری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها