موج
کدخبر : ۳۲۷۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327792

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف و ضبط 43 کیلو هرویین در مخفیگاه اعضای باند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ بیژن جنتی گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس و اطلاع از فعالیت اعضای یک باند حرفه‌ای خرید و فروش هروئین در استان‌های البرز و تهران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و شناسایی مخفیگاه اعضای این باند با هماهنگی مقام قضائی و همراهی اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت سرکرده باند در نهایت در یک فرصت مناسب که همه اعضای باند در مخفیگاه شان حضور داشتند وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه سه نفر از سوداگران مرگ را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس منتقل کردند.

سرهنگ جنتی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴۳ کیلو و ۳۶۸ گرم هروئین کشف شد که پس از تکمیل پرونده به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان موفقیت اصلی پلیس را در گرو همکاری مردم با پلیس دانست و گفت: مبارزه و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی از اولویت‌های اصلی و همیشگی پلیس و مطالبات به حق مردم است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها