موج
کدخبر : ۳۲۷۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327534

سرپرست اداره کل هواشناسی استان البرز گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید وضعیت جوی این استان از عصر شنبه تا روز دوشنبه در وضعیت قرمز خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، آرش بهاروند اعلام کرد: تا صبح دوشنبه انتظار رخداد رگبار شدید ، رعد و برق، تگرگ و وزش باد شدید و لحظه ای در ارتفاعات رگبار باران و بعضی ساعات و به صورت موقت بارش برف مورد انتظار می باشد.

آرش بهاروند احمدی گفت : اکنون سطح هشدار جوی در وضعیت قرمز بوده و با توجه به تقویت سامانه ناپایدار و تشدید میزان بارش ها به صورت محلی و تندری تا صبح دوشنبه انتظار رخداد رگبار شدید ، رعد و برق، تگرگ و وزش باد شدید و لحظه ای در ارتفاعات رگبار باران و بعضی ساعات و به صورت موقت بارش برف مورد انتظار می باشد.

وی ادامه داد: در این مدت آبگرفتگی معابر شهری ، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های فصلی در حوضه آبریز رودخانه کرج و به ویژه حوضه آبریز رودخانه کردان ، رانش کوه و ریزش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی پیش بینی می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط ناپایدار جوی از مردم خواست در حریم رودخانه توقف نکنند و  در جاده های کوهستانی ریزش کوه را جدی بگیرند.

طی این مدت دمای هوا بین ۹ تا ۲۶ درجه بالای صفر در نوسان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها