موج
کدخبر : ۳۲۷۳۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327342

سجاد انوشیروانی نائب قهرمان المپیک با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بعد از 6ماه کش قوس، سجاد انوشیروانی نائب قهرمان المپیک با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل منصوب شد.

سجاد انوشیرانی مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل در مراسم  معارفه  که امروز در سالن کنفرانس حسین رضا زاده با حضور معاون وزیر ورزش جوانان برگزار شد گفت: امیدواریم با همراهی و همدلی همه دلسوزان حوزه ورزش و جوانان، پیشکسوتان و قهرمانان بتوانیم در این بخش موفق عمل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: استان اردبیل سرمایه‌های فراوانی را در بخش ورزش و جوانان دارد که ما باید هم در ساماندهی امور جوانان و هم فعال کردن حوزه ورزش به شکل قهرمانی و همچنین همگانی تلاشی مضافع انجام دهیم.

**دست دوستی به سوی اهالی مطبوعات و رسانه دراز می‌کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه روحیه ورزشی می‌تواند زمینه تحول و تحرک بیشتر را فراهم کند، افزود: دست دوستی به سوی اهالی مطبوعات و رسانه دراز می‌کنیم تا نقاط ضعف و قوت ورزش استان را با دید واقع‌بینانه به تصویر کشیده و زمینه رفع آن را با قوت و همدلی مهیا کنیم.

انوشیروانی بیان کرد: برنامه مدونی را در حوزه ورزش همگانی تدوین کردیم که قطعا در راستای فرهنگسازی و همچنین گسترش ورزش در بین اقشار مختلف جامعه اعم از بانوان، کودکان و نوجوانان و جوانان و سالخوردگان سعی‌مان بر ارتقای سلامت افراد جامعه خواهد بود.

**توجهی جدی به باشگاه‌ها و همچنین هیئت‌های ورزشی خواهیم کرد

وی گفت: در بخش ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز توجهی جدی به باشگاه‌ها و همچنین هیئت‌های ورزشی خواهیم کرد تا تیم‌های توانمندی را برای مسابقات بازی‌های المپیک و آسیایی پیش‌رو آماده کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: دیدگاه ما و استراتژی جدید در ورزش استان استفاده از خرد جمعی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خواهد بود و انتظار می‌رود در این ابعاد منطبق بر برنامه‌های وزارتخانه بتوانیم برنامه‌ها را به پیش ببریم.

**بنده خود را بدهکار و مدیون هیچکس نمی‌دانم

انوشیروانی ادامه داد: بنده خود را بدهکار و مدیون هیچکس نمی‌دانم جز مردم و فعالان عرصه ورزش که قطعا با تعصب و تلاشی مضاعف بعد از پایان دوره شیوع کرونا بتوانیم در تحقق اهداف و برنامه‌ها منسجم عمل کنیم.

جمشید تقی زاده

** باید از تمام نیرو ها و ظرفیت ها برای پیشرفت ورزش و جوانان بهره برد

جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان  در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه همواره باید به جوانان این مرز و بوم میدان داد گفت : سپردن وظایف و پست های مختلف به جوانان قطعا می تواند کشور را در مسیر رشد و تعالی ببرد و امروز انتخاب و انتصاب شایسته سجاد انوشیروانی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به عنوان جوان ترین مدیرکل کشور در ورزش نشان از توجه به جوانان و توانایی بالای این جوانان را دارد .

او ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور 6 هزار میلیارد ریال به بدنه ورزش کشور خسارت وارد شده که باید برای این خسارت اقداماتی صورت گیرد ودراین راستا وزارت ورزش و جوانان کارهای خوبی را آغاز کرده که از جمله این اقدامات اعطای وام به باشگاه داران است .همچنین در دولت تدبیر و امید 70 درصد بودجه وزارت ورزش و جوانان افزایش یافت
معاون امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد : انتظار می رود مدیرکل جدید ، مجموعه اداره کل را به مجموعه هوشمند تبدیل کند و از شیوه های نوین بهره ببرد . و در کنار این باید نظارت کامل به مجموعه صورت گیرد تا ارزیابی و پایش دقیق اتفاق بیفتد.
تقی زاده با بیان اینکه باید توسعه ورزش در جامعه به صورت کاربردی صورت گیرد افزود : توسعه ورزش همگانی ، حمایت از بخش قهرمانی ، ارائه خدمات به جوانان و توجه به ورزش بانوان باید جدی گرفته شود .درسال جهش تولید باید قهرمان پروری که یکی از وظایف مهم وزارت ورزش و جوانان می باشد پیگیری شود .
 
اکبربهنامجو

**فصل جدیدی در ورزش استان اردبیل آغاز می شود

سجاد انوشیروانی مدیرکل جدید اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل بعد از معارفه به همراه تقی زاده معاون امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان اداره کل به دیدار استاندار اردبیل رفت .

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در این دیدار ضمن تبریک این انتصاب شایسته با بیان اینکه فصل جدیدی در ورزش استان اردبیل آغاز خواهد شد گفت: باید در زمان ویروس کرونا به ورزش همگانی توجه ویژه ای شود چرا که در این برهه از زمان ورزش همگانی بسیار مهم و حائز اهمیت است .
او با اشاره به اینکه استان اردبیل در بیماری هایی همچون فشار خون جایگاه خوبی ندارد افزود : اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل باید راهکارهای ویژه ایی برای توسعه ورزش در جامعه داشته باشد و باید ورزش همگانی را بین مردم رواج دهد . همچنین نباید پیاده روی را مقطعی اجرا کرد و باید برای این موضوع هم برنامه مدون درنظر گرفت تا تمام اقشار جامعه با ورزش همگانی انس بگیرند .
 
استاندار اردبیل با بیان اینکه باید از نظرات نخبگان و تحقیقات کاربردی برای توسعه ورزش بهره برد خاطرنشان کرد : باید به دنبال مردمی کردن ورزش باشیم و نقش ورزش دربین آحاد مردم باید دیده شود چرا که با ورزش می توانیم سلامت جامعه را تضمین کنیم .
بهنامجو در پایان به توجه ویژه به ورزش همگانی ، قهرمانی و پروژه های ورزشی کرد و گفت: حوزه بانوان نیز در ورزش باید پررنگتر دیده شود و دراین حوزه شهرداری ها باید پای کار بیاید .
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها