موج
کدخبر : ۳۲۶۶۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326630

منصور یزدی زاده خبر داد:

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ازتولید بیش از یک میلیون تن کک در شرکت ذوب آهن در سال 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، منصور یزدی زاده گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان در سال 98موفق به تولید یک میلیون و 250 هزار تن کک شد که یک رکورد در تاریخ ذوب آهن اصفهان محسوب می شود.

وی افزود: همچنین علاوه بر رکورد تولید سالیانه چدن مذاب با دو کوره بلند، این شرکت موفق به ثبت رکورد تولید ماهیانه  244144  و روزانه  9657  تن چدن مذاب با دو کوره بلند نیز شد.

یزدی زاده  گفت: ذوب آهن اصفهان در سال 1398 در حوزه فروش و صادرات عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و رکوردهای جدیدی از جمله در صادرات ، میزان و ارزش فروش ثبت کرد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن بیان مطلب فوق گفت: این شرکت در سال گذشته موفق شد میزان صادرات محصولات اصلی خود را به یک میلیون و 154 هزار تن برساند که افزایش 28 درصدی نسبت به سال 1397 داشته است . در سال 1397 ذوب آهن اصفهان 900 هزارتن صادرات داشت.

وی افزود: ثبت بالاترین ارزش فروش ( تحویل ) در سال ، در تاریخ ذوب آهن اصفهان و ثبت رکورد بالاترین ارزش فروش ( تحویل ) در ماه، در تاریخ ذوب آهن اصفهان به میزان 1137 میلیارد تومان در اسفند 98 از جمله دستاوردهای این شرکت در سال گذشته است . همچنین تناژ تحویلی محصولات فرعی و فولادی ذوب آهن در سال گذشته 2 میلیون و 622 هزار تن بود.

مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به حضور این شرکت در بازارهای جدید دو کشور اروپایی و یک کشور آسیایی گفت: در سال گذشته موفق به تمدید گواهینامهCE Marking جهت صدور محصولات به اروپا شدیم که با وجود تحریم ها صورت گرفت.

منصور یزدی زاده ، دریافت نشان صادر کننده نمونه استانی، پذیرش درخواست فروش محصولات جدید آرک، ریل معادن، ریل راه آهن در بورس کالای ایران، عرضه کلاف صنعتی برای اولین بار در بورس کالای ایران، فروش محصولات ناشی از تولید کک (فوسی قطران) برای اولین بار و .... را از جمله دستاوردهای این شرکت در حوزه فروش معرفی کرد.

وی با بیان این که این شرکت در سال 1398، با تنگناها و محدودیت هایی در خصوص تامین مستمر و کافی مواد اولیه مورد نیاز از نظر کمی و کیفی مواجه بود گفت:  در سال گذشته 2 میلیون و 526 هزار و 174 تن چدن مذاب در ذوب آهن تولید شد که افزایش حدود 5 درصدی نسبت به سال 1397داشت . همچنین در سال 98 شاهد افزایش حدود 14 درصدی در تولید آگلومره، افزایش 2 و نیم درصدی در تولید کک خشک ، افزایش حدود 6 درصدی در تولید فولاد خام و افزایش 5 و نیم درصدی در جمع کل محصولات اصلی بودیم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: در سال 1398 ذوب آهن اصفهان موفق به تولید یک میلیون و 250 هزار تن کک شد که یک رکورد در تاریخ ذوب آهن اصفهان محسوب می شود. همچنین علاوه بر رکورد تولید سالیانه چدن مذاب با دو کوره بلند، این شرکت موفق به ثبت رکورد تولید ماهیانه  244144  و روزانه  9657  تن چدن مذاب با دو کوره بلند نیز شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها