موج
کدخبر : ۳۲۶۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326215

حمید لطف‌اللهیان:

شهردار اردبیل گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بدون مشارکت شهروندان امکان پذیر نیست و هر اقدام اجرایی و غیر اجرایی بدون مشارکت و همراهی شهروندان اثرات ناچیزی به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل ، حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بدون مشارکت شهروندان امکان پذیر نیست و هر اقدام اجرایی و غیر اجرایی بدون مشارکت و همراهی شهروندان اثرات ناچیزی به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مراجعه شهروندان با توجه به گستردگی خدمات شهرداری همواره در شهرداری اردبیل وجود دارد و همانطور که همکاران ما بایستی با رعایت موازین ایمنی و بهداشتی پاسخگوی شهروندان باشند؛ از شهروندان نیز درخواست داریم از مراجعه‌های غیرضروری بپرهیزند.

وی تاکید کرد: از رانندگان تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها خواهشمندیم به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده از پذیرش مسافر بیشتر امتناع کنند و برحسب پروتکل ابلاغ شده خدمات ارائه دهند.

**افزایش اکیپ‌های نظارت، گشت و کنترل

شهردار اردبیل بیان کرد: اکیپ‌های نظارت، گشت و کنترل در حوزه حمل و نقل عمومی با هدف رعایت کردن فاصله اجتماعی زیاد شده است، همچنین لازم است تا مشابه این اقدامات در آرامستان ها نیز رعایت شود و از شهروندان استدعا داریم در این مکان‌ها تجمع بیش از حد نداشته باشند.

**کاهش ۴۰ درصدی مطالبات شهرداری اردبیل

لطف اللهیان مطرح کرد: امسال استثنائاً به جهت پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید و حمایت از شهروندان و کسبه‌ها برای اولین بار شهرداری اردبیل در مطالبات خود ۴۰ درصد کاهش خواهد داد و درصدد هستیم تا به زودی این طرح اجرایی شود.

شهردار اردبیل ادامه داد: شرایط نحوه وصول عوارض 50 درصد نقد و مابقی در 5 قسط سررسید آخرین چک بیستم مردادماه سال 99 خواهد بود که عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند کسب و پیشه سالهای قبل و جاری، جرایم ماده صد، تمامی عوارض بها خدمات مسکونی و تجاری، کل عوارض پروانه مسکونی و تجاری عوارض تفکیک و نقل وانتقال، بخشودگی جرایم سالهای قبل خودرو وخواهد بود که تمامی ادارات دولتی، بانکها و موسسات خصوصی می توانند از این تسهیلات بهره بگیرند.

وی گفت: این کاهش به استثنا اجاره بها مستغلات شهرداری، عوارض مربوط به ارزش افزوده کارخانجات و هزینه های حفاری و آماده سازی تمامی مطالبات شهرداری را شامل می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها