موج
کدخبر : ۳۲۵۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325983

فرمانده انتظامی تنکابن خبر داد:

فرمانده انتظامی تنکابن گفت: ۸هزار و ۵۰۰عدد قرص غیرمجاز در طرح مبارزه با قاچاق کالا و بازدید از واحد‌های صنفی تنکابن کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ محمد صادق شاه نظری اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و از جمله کالا‌های سلامت محور و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بازدید از واحد‌های صنفی این شهرستان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی از عرضه انواع قرص‌های غیرمجاز در یکی از واحد‌های صنفی این شهرستان با خبر شدند.

شاه نظری تصریح کرد : ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی در بازدید از واحد صنفی متعلق به متهم ۸هزار و ۵۰۰عدد قرص غیرمجاز به ارزشی بالغ بر ۱۵۰میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی تنکابن از اجرای طرح بازدید از واحد‌های صنفی این شهرستان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی آن فرماندهی نیز خبر داد و گفت: در اجرای این طرح نیز ۸واحد صنفی این شهرستان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌ها و مقررات بهداشتی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی تنکابن با بیان اینکه قاچاق کالا‌های سلامت محور ضربه به سلامت افراد و اقتصاد کشور وارد می‌کند از مردم خواست: در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک و تخلف در واحد‌های صنفی مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها