موج
کدخبر : ۳۲۵۹۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325971

معاون استاندار مازندران:

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: در دوران بحران کرونایی که پروژه های عمرانی در مازندران تعطیل شده بود روند اجرایی این پروژه ها با رعایت نکات بهداشتی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی رازجویان در جلسه شورای فنی استان مازندران اظهار داشت: با توجه به بخشنامه وزارت کشور ادامه فعالیت در پروژه‌های عمرانی توسعه ملی استانی با حفظ اقدامات بهداشتی از امروز سرگرفته می‌شود.

وی ادامه داد : پیشنهاداتی از سوی این معاونت براساس ملاحظات ایمنی بهداشت کار و محیط زیست و پروتکل‌های ابلاغی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد برای مدیریت اجرایی کارگاه‌های عمرانی ارسال شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران بیان داشت : در مورد نحوه چیدمان کارگاهی نحوه ارائه خدمات بهداشتی، چگونگی حمل و نقل نیروی کار، اسکان تغذیه شاغلین در کارگاه‌های عمرانی، زمان بندی فعالیت در کارگاه، حضور غیاب کارگران و به حداقل رساندن نیروها تصمیم گیری های لازم اتخاذ شد.

رازجویان اذعان داشت: نحوه تهیه و دراختیارگذاری لوازم وسایل تجهیزات برای حفظ ایمنی سلامت کارگران، کنترل پایش مستمر وضعیت سلامت نیروی کار و هماهنگی با مراکز بهداشتی درمانی از جمله موضوعاتی بوده که کارگاه‌های عمرانی و اجرایی ملزم به رعایت و اجرای آن است.

معاون عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: از امروز و حسب ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت مجدد کارگاه‌های تولیدی و پروژه‌های عمرانی و اجرایی با حفظ الزامات بهداشتی آغاز می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها