موج
کدخبر : ۳۲۳۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323761

فرمانده انتظامی استان یزد:

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با انجام اقدامات کنترلی که در سطح کشور در مقابله با عرضه و ترانزیت مواد مخدر انجام می شود قاچاق مواد مخدر به مرکز کشور نیز زیاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار محمد رضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در استان یزد با اقدامات به موقعی که انجام شده، هیچگونه مشکل امنیتی نداریم و همه محور های مواصلاتی که به استان مربوط می شود در امنیت کامل به سر می برند.

وی با بیان اینکه در موضوع مواد مخدر متاسفانه با انجام اقدامات کنترلی که در سطح کشور در مقابله با عرضه و ترانزیت مواد مخدر انجام می شود قاچاق مواد مخدر به مرکز کشور نیز زیاد شده است، گفت: پلیس یزد از آغاز سال جدید تا به امروز توانسته بیش از 800 کیلو انواع مواد مخدر را کشف کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: این کشفیات شامل 470 کیلو تریاک،275کیلو حشیش و 145 کیلو سایر مواد مخدر بوده است که در این رابطه 53 نفر متهم دستگیر و 10 دستگاه خودرو نیز کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: با تمهیدات ویژه ای که برای امسال اندیشیده شده امیدواریم اقدام برجسته ای در بحث مبارزه با مواد مخدر انجام شود و بتوانیم به میزان قابل توجهی عرصه را برای آنهایی که امنیت و سلامت جامعه را تهدید می کنند، ناامن کرده و از ورود مواد مخدر پیشگیری کنیم .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها