موج
کدخبر : ۳۲۳۶۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323613

سردار غلامرضاجعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 9 هزار و 800 عدد دستکش پزشکی قاچاق در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضاجعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان، اظهار داشت : در ادامه طرح های ویژه مقابله با قاچاق کالا و ارز و به منظور جلوگیری از هرگونه قاچاق یا احتکار اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده در شرایط کنونی جامعه، مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید میرزایی شهرستان بندرعباس طرح کنترل محور و خودروهای ورودی استان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروهای عبوری   9هزار و 800 عدد دستکش پزشکی قاچاق به همراه 48 عدد شیر عسل خارجی،192بسته بکینگ پودر ،360 عدد دمنوش و پانزده قوطی شکلات صبحانه خارجی قاچاق کشف کردند.

سردار جعفری ارزش این اقلام کشف شده را بنا به نظر کارشناسان  یک میلیارد و 600 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: دستکش های پزشکی کشف شده با تشکیل پرونده و تنظیم صورتجلسه جهت توزیع در جامعه هدف به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شد.

  فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه مقابله جدی و بی امان با اخلال گران نظام اقتصادی کشور از اولویت های مهم و اساسی نیروی انتظامی است از عموم مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق یا احتکار اقلام بهداشتی و درمانی در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری افراد سودجو و قانون گریز اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها