موج
کدخبر : ۳۲۳۵۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323585

رئیس پلیس راه استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس راه استان اصفهان از کاهش 61 درصدی ورود خودرو به نسبت مدت مشابه سال قبل در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین پور قیصری اظهار داشت: میزان ورود خودرو به استان اصفهان در بازه زمانی 25 اسفند ماه 98 تا دوم فروردین 99 به نسبت مدت مشابه سال گذشته 61 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه آمارها حاکی از آن است که به همین میزان هم با کاهش خروج خودرو از استان روبرو هستیم، افزود: بیشتر خودروهایی که وارد محورهای مواصلاتی استان اصفهان می شوند از کمربندی ها به سمت استان های جنوبی کشور می روند.

این مقام انتظامی افزود: هرچند که در این بازه زمانی باکاهش 61 درصدی ورود خودرو مواجه بودیم اما باز هم این میزان تردد خودرو قابل توجیه نیست و از هموطنان انتظار داریم که با توجه به وضعیت پیش آمده به توصیه مسئولان بهداشت و درمان توجه کرده و از مسافرت های غیر ضروری خودداری کنند.

سرهنگ پورقیصری خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه راه های استان ترانزیتی هستند و این استان شاهراه اتصال شمال به جنوب و غرب به شرق کشور و بالعکس است به همین جهت همه روزه شاهد خودروهای حامل مواد سوختی،باری و اقلام مورد نیاز هستیم و به همین جهت مسدود کردن این راه ها امکان پذیر نیست.

تدابیر سخت گیرانه برای خودروهای متخلف

رئیس پلیس راه استان اصفهان در ادامه از تدابیر سخت گیرانه برای خودروهای متخلف در راه های استان خبر داد و گفت: دوربین های نظارت تصویری ثابت و سیار در تمامی محورهای استان فعال بوده و با خودروهایی که تخلفات حادثه ساز داشته باشند برخورد قانونی به عمل می آید و هر خودرویی که سرعت و سبقت غیر مجاز داشته باشد به مدت 72 ساعت در پارکینگ نگهداری خواهد شد.

سرهنگ پورقیصری در مورد سؤ استفاده از خلوت بودن جاده های استان و ارتکاب تخلف سرعت غیر مجاز به رانندگان هشدار داد و گفت: از 25 اسفند 98 تا دوم فروردین ماه 99 تعداد 65 دستگاه خودرو به علت تخلف سرعت غیر مجاز علاوه بر اعمال قانون به مدت 72 ساعت توقیف شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها