موج
کدخبر : ۳۲۳۲۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323244

سید محمد قلمکاریان خبر داد:

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان از ارائه طرح پیک امید مجازی برای کودکان و نوجوانان در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید محمد قلمکاریان گفت: پیک امید در قالب برنامه های متنوع آموزشی، علمی،هنری،ادبی و فرهنگی را برای کودکان و نوجوانان تولید و از طریق فضای مجازی و پیام رسان ها برای کودکان و نوجوانان عرضه می شود.

وی افزود: در همین راستا همه روزه فیلم های «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، پویانمایی «باد دوچرخه‌سوار» ساخته نازنین سبحان سربندی، «کلانتری غیرانتفاعی» به کارگردانی زنده‌یاد یداله صمدی، نمایش آنلاین فیلم «هامون و دریا» به کارگردانی ابراهیم فروزش، نمایش اینترنتی فیلم «خمره» به کارگردانی ابراهیم فروزش ، فیلم سینمایی خاطره‌انگیز «سازدهنی» به کارگردانی امیر نادری و فیلم «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در سایت پیک امید بارگذاری شده است.

سید محمد قلمکاریان اضافه کرد:همچنین کتاب «قصه‌ی گرگ» نوشته ویلیام مک‌کلیری برای نخستین بار در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت رایگان برای کودکان و نوجوانان در این سایت قرار دارد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: این محصولات در قالب طرح پیک امید مجازی، در صفحه‌ای در پرتال رسمی کانون به نشانی www.omid.kpf.ir  راه‌اندازی شده است و هم اکنون در دسترس تمام کودکان و نوجوانان قرار دارد همچنین با تدابیر اندیشیده شده انتشار فایل تصویری و صوتی برخی از کتاب‌های کانون با قابلیت ذخیره‌سازی(دانلود) برای کودکان و نوجوانان با موافقت مدیرعامل و معاونت تولید کانون از طریق همین پایگاه و همچنین درگاه‌های فروش کتاب‌های کانون تا به صورت رایگان ارائه می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها