موج
کدخبر : ۳۲۳۲۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323234

محمد مجیری خبر داد:

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان از خرید غیرحضوری از بازارهای روز کوثر اصفهان در ایام نوروز خبر داد.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: تلفن چهاررقمی 3553 برای سفارش تلفنی مشتریان به بازارهای کوثر در نظر گرفته شده تا با ارسال پیام از سوی مردم کالاهای درخواستی آنها با پیک در منازل مشتریان تحویل شود.

وی اظهار داشت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و تجمع مردم در بازارهای روز کوثر شهروندان اصفهانی می توانند لیست نیازهای خود را با مشخصات کامل به صورت تلفنی به اپراتور های مربوطه اعلام و سپس اپراتورها بر اساس منطقه سکونت افراد کالاهای مورد نیاز را به نزدیک ترین بازار روزکوثر اعلام می کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان افزود: پس از تهیه کالاهای مورد نیاز متقاضیان، سفارشات از طریق پیک موتوری در منازل تحویل و هزینه آن نیز همزمان با تحویل تسویه می شود.

محمد مجیری گفت: وفور و تنوع کالا در بازارهای کوثر وجود دارد و شهروندان برای تأمین مایحتاج خود می‌توانند با خیالی آسوده به این بازارها مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: ساعات کار این سامانه تلفنی همه روزه تا پایان ۱۵ فرودین ماه و از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها